Wygrywamy z Kangoo - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 28.04.2024 | Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

« powrótWygrywamy z Kangoo

Wygrywamy z Kangoo

22.10.2023 10:45 Piąte zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach odnieśli nasi koszykarze pokonując Kongoo Basket Pleszew 79 : 64.

Trudna rywalizacja z bardziej fizycznym zespołem przyniosła sukces, pomogła odpowiednia taktyka. Początek należał do gości, potem gra się wyrównała. W końcówce pierwszej kwarty nasz zespół wypracował 5 pkt. prowadzenie, którego nie oddał już do końca. Po dużej przerwie nasza drużyna podkręciła tempo była bardziej skuteczna i lepiej broniła w efekcie pozwoliło to powiększyć przewagę do 11 oczek. Lepiej czwartą kwartę rozpoczęli goście niwelując straty do 4 pkt., jednak nasz zespół za sprawą świetnego fragmentu gry M. Weissa, przełamał się i wrócił do efektywniejszej gry. Powrót do koncentracji i lepsza defensywa pozwoliły odbudować przewagę i kontrolować spotkanie do samego końca. Kolejna zasłużona wygrana na koncie kłodzkiej ekipy.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko -  Kangoo Basket Gorzów 79:64 (20:15, 20:19, 21:16, 18:14)

Punktowali : Weiss 16 (2×3), Wojciechowski 16, Bernecki 12 (1×3), Zenner 9 (1×3), Siołek 8, Barycza 7, Szymański 3 (1x3), Barnaś 2, Wojda 2, Ptaszyński 2, Tkaczyk 2, Szafarski.

KANGOO BASKET: Jelski 21 (4x3), Grzegorczyk 19, Urban 5, Jercha 5, Grzeszak 5, Cieślak 4, Jachimowski 4, Paluszak 2, Kaczmarek 2, Latecki 2, Dreczkowski.

W nadchodzącą środę przed naszą drużyną trudny sprawdzian, w Prudniku rozegramy zaległy mecz z Pogonią. jedną z najmocniejszy ekip naszej grupy.